Informasjon - MESTERGOLFEN
Dato: | søndag 4. oktober 2015 - kl. 0900 |
Sted: | Hovedbanen |
Start påmelding: | 1. august 2015 |
Slutt påmelding: | onsdag 30. september 2015 kl. 15:00 (passert) |
Beskrivelse
Turneringens er en lukket singelturnering for medlemmer av Kjekstad GK som har vært vinnere i årets turneringer.
Det spilles slagkonkurranse med fullt sh over 18 hull. Det spilles i en samlet klasse
Det spilles med maks. tillatt handicap på 36,0. Spillere med EGA Handicap kan delta og vinne premier.
Det spilles fra forskjellige utslagssteder oppdelt på kjønn.
Kvalifiserte:
Anders Fløistad (Kjekstads minnepokal)
Asbjørn Holtet (Åpn.turn)
Benny Christiansen (KjTour#2)
Bente Omnes (Rød-grønn), Sommereclectic)
Bjørn Einar Smith (Nordea Pairs)
Bjørn Lohne (KjTour#4, OoM KjTour)
Carl Erik Johnsen (Siste sjansen)
Casper Andersen (Kj Scramble)
Daniel Grande (Klubbmester)
Daniel Barth Aas (Klubbmester)
Erik Mellbye (KjTour#4)
Grethe Smith (Nordea Pairs)
Hasse Svanberg (Åpn.turn)
Håkon Myrvold (Klubbmester)
Jan Rasmussen (RH Mester)
Jannicke Lillelien (KjTour#2)
Jonas Lohne (Pink)
Kristoffer Fløistad (Siste sjansen)
Lillen Sanner (Klubbmester)
Mariann Solbakken (Åpn.turn, KjTour#2, OoM Kj Tour)
Martin Omnes (Rød-grønn, Siste sjansen)
Nicolai Marthinsen Lunde (Pink, Kj Scramble)
Pasi Norrbacka (KjTour#3, OoM KjTour)
Terje Werner Laug (Golfhaftet)
Tina Mazarino (17.mai, Klubbmester, RH Mester)
Trygve H Hansen (Sommereclectic)
Tom Robert Bergan (Golfhaftet, KjTour#3, OoM Kj Tour)
Wendy E L Christiansen (Pink)
Wei Zhang Næss (KjTour#3)
Ylva Fløistad (KjTour#4)
Det spilles slagkonkurranse med fullt sh over 18 hull. Det spilles i en samlet klasse
Det spilles med maks. tillatt handicap på 36,0. Spillere med EGA Handicap kan delta og vinne premier.
Det spilles fra forskjellige utslagssteder oppdelt på kjønn.
- Alle damer skal spille fra rødt utslagssted.
- Alle herrer skal spille fra gult utslagssted.
Kvalifiserte:
Anders Fløistad (Kjekstads minnepokal)
Asbjørn Holtet (Åpn.turn)
Benny Christiansen (KjTour#2)
Bente Omnes (Rød-grønn), Sommereclectic)
Bjørn Einar Smith (Nordea Pairs)
Bjørn Lohne (KjTour#4, OoM KjTour)
Carl Erik Johnsen (Siste sjansen)
Casper Andersen (Kj Scramble)
Daniel Grande (Klubbmester)
Daniel Barth Aas (Klubbmester)
Erik Mellbye (KjTour#4)
Grethe Smith (Nordea Pairs)
Hasse Svanberg (Åpn.turn)
Håkon Myrvold (Klubbmester)
Jan Rasmussen (RH Mester)
Jannicke Lillelien (KjTour#2)
Jonas Lohne (Pink)
Kristoffer Fløistad (Siste sjansen)
Lillen Sanner (Klubbmester)
Mariann Solbakken (Åpn.turn, KjTour#2, OoM Kj Tour)
Martin Omnes (Rød-grønn, Siste sjansen)
Nicolai Marthinsen Lunde (Pink, Kj Scramble)
Pasi Norrbacka (KjTour#3, OoM KjTour)
Terje Werner Laug (Golfhaftet)
Tina Mazarino (17.mai, Klubbmester, RH Mester)
Trygve H Hansen (Sommereclectic)
Tom Robert Bergan (Golfhaftet, KjTour#3, OoM Kj Tour)
Wendy E L Christiansen (Pink)
Wei Zhang Næss (KjTour#3)
Ylva Fløistad (KjTour#4)
Informasjon
Klubbmesterskap
Vandrepokaler
Fotoalbum
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker.
Klikk OK for å godta dette
Les mer om cookies og personvern her